Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zawsze dyspozycyjni i nastawieni na klienta. Stawiamy na najlepszą jakość obsługi i najwyższą jakość naszych usług. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, aby odpowiedzieć na najbardziej wymagające potrzeby. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i najlepszymi kierowcami, którzy przechodzą pełną weryfikację pod względem umiejętności oraz kultury jazdy. Nasi konsultanci to osoby, które przez wiele lat pracowały w sektorze transportowym i wiedzą jak dopasować ofertę, trasę, koszt, sprzęt oraz kierowców. 

100% satysfakcji


Dzięki temu mamy stuprocentową pewność, że możemy zrealizować każde zlecenie transportowe na najwyższym poziomie i w wyznaczonym czasie. Nasza firma oferuje wiele usług stałych, ale jesteśmy również elastyczni i możemy dopasować się do potrzeb klienta przygotowując ofertę indywidualną. ​

 

Bogata oferta

W naszej ofercie znajdują się:

  • Przewozy pracownicze

  • Wynajem autobusów z kierowcą

  • Wyjazdy służbowe

  • Przewozy VIP

  • Przewóz towarów autobusami

  • Przejazdy grupowe

Elastyczność 

Realizujemy przejazdy zarówno dużymi, jak i mniejszymi autobusami.

Opracujemy dla Ciebie trasę, plan przejazdu, a także przerwy podczas podróży. Powiedz nam skąd i dokąd chcesz jechać lub jakiej usługi transportowej potrzebujesz, a my zadbamy o wszystko.

Indywidualne podejście

Jeżeli jesteś zainteresowany inną usługą związaną z przejazdami autobusów skontaktuj się z naszymi konsultantami. Chętnie pomogą i przygotują ofertę specjalnie dla Ciebie.  

PEWNY DOJAZD

Transport pracowników

z małych i większych miejscowości bezpośrednio do firmy

WYGODA

Nowoczesne autobusy
i profesjonalni, kulturalni kierowcy

zapewniający wygodę pasażerom

ATRAKCYJNE CENY

Dopasowujemy ofertę do potrzeb klienta na stałe lub jednorazowe zlecenia

NA NAS MOŻNA LICZYĆ!